Bieliace pásiky Crest vyhrali v USA už obrovské množstvo ocenení, sú pravidelne na prvých miestach v rebríčkoch rôznych odborných aj bulvárnejších magazínov, odporúčajú ich zubári a dentálni hygienici, sú najpredávanejšími produktmi na domáce bielenie zubov v USA. Značka Crest patrí spoločnosti Procter & Gamble, ktorá je jednou z najuznávanejších svetových firiem. Ako prvá vyvinula zubnú pastu s fluoridom proti zubnému kazu a to už v roku 1960. Odvtedy svoje výrobky neustále vylepšuje, vďaka čomu dnes produkty značky Crest patria v oblasti ústnej hygieny medzi tie najkvalitnejšie na svete. Bieliace pásiky na zuby Crest si určite obľúbite aj vy.

Bieliace pásiky – bielenie zubov v pohodlí domova

 

Bieliace pásiky na zuby Crest

Bieliace pásiky Crest vám zaručene vybielia zuby

Ak si neviete vybrať vhodný druh pásikov Crest, tak ste na správnom mieste. Na tejto webstránke nájdete prehľadné porovnanie bieliacich pásikov Crest, na základe ktorého sa vám bude lepšie orientovať v ponuke a ľahšie vyberať vhodný produkt.

Bieliace pásiky na zuby Crest sa používajú každý deň počas určitého obdobia, v závislosti od zakúpeného druhu pásikov. Väčšina sa používa na 30 alebo 60 minút denne. Dĺžka období používania je rôzna (12, 14, 20, 42 dní pri polhodinových bieliacich pásikoch alebo 7 či 14 dní pri hodinových pásikoch). Podrobnosti používania bieliacich pásikov Crest nájdete v časti Použitie.

Po dokončení bieliacej kúry budete mať zaručene biele zuby. Prvé náznaky belších zubov sa objavia už po 1-5 dňoch používania pásikov, závisí od jednotlivca, keďže bielenie zubov je dosť individuálne a závisí aj od množstva rôznych faktorov, ktoré samotne pásiky veľmi neovplyvnia. Spokojnosť je však garantovaná. E-shop Bieliace-pasiky.com len spokojných zákazníkov, čo je dôkazom kvality produktov značky Crest.

Počas používania bieliacich pásikov je vhodné dodržiavať bielu diétu, čiže vyhýbať sa farbiacim nápojom a potravinám. Nie je to nevyhnutné, ale dodržiavaním bielej diéty maximalizujete bieliaci efekt a to je určite potešujúce a žiaduce. Preto sa pokúste 1-3 dni pred bieliacou kúrou, počas bielenie zubov a aj prvých 3-7 dní po bieliacej kúre vyhýbať nápojom ako coca cola, káva, čierny čaj, mrkvová šťava a potravinám ako napríklad cvikla, čučoriedky, sójová omáčka či kečup. Výsledok bielenia zubov bude ohromujúci. Viac o bielej diéte sa dočítate v článku Biela diéta.

Bielace pásiky – porovnanie:

Crest 3D séria
Whitening + Therapy so sérom na posilnenie skloviny
level_flex

14 dní, 30 minút denne

Bieliace pásiky Crest 3D White s bieliacou lampou
s bieliacou lampou
level_flex

10 dní, 60 minút denne

Bieliace pásiky VIVID
Vivid
level_vivid

10 dní, 30 min. denne

Bieliace pasiky glamorous white Crest
Glamorous White
level_glam

14 dní, 30 min. denne

Bieliace pásiky professional effects Crest
Professional Effects
level_prof

20 dní, 30 min. denne

Bieliace pásiky flexfit supreme Crest
FlexFit Supreme
level_flex

21 dní, 60 minút denne

Bieliace pásiky na citlivé zuby gentle routine Crest
Gentle Routine
level bielenia zubov pásikmi Crest Vivid a Gentle routine

14 dní, 30 minút denne

na citlivé zuby

Bieliace pásiky monthly whitening boost Crest
Monthly boost

12 mesiacov, 1 hodina mesačne

na dobieľovanie, udržiavanie bielych zubov

Bieliace pásiky 1-hour express Crest
1-hour Express
level_glam

7 dní, 60 minút


No grip no slip
Všetky pásiky série 3D White majú technológiu silnejšieho prilepenia na zuby. Vďaka nej držia pásiky na zuboch silnejšie, nešmýkajú sa vôbec a do gélu sa dostáva len minimum slín.

Supreme
bieliace pásiky na zuby Supreme Professional
Celé supreme
level_flex

42 dní, 30 minút denne

bieliace pásiky Crest Supreme
Polovičné balenie

21 dní, 30 minút denne

tretinové balenie bieliace pásiky Supreme
Tretinové balenie

14 dní, 30 minút denne