Tento kupón na zľavu 3 % na bieliace pásiky Crest môžete použiť pri nákupe v e-shope Bieliace-pasiky.com. Kupón zadávajte do kolonky „Zľavový kupón“ hneď v prvom kroku objednávky v nákupnom košíku. Prajeme príjemné a výhodné nakupovanie!

 

Zľava bieliace pásiky Crest

„Bieliace pásiky zľava“

Hľadali ste práve takýto výraz? :) Veríme, že vás týmto zľavovým kupónom potešíme.

Zľava na bieliace pásiky Crest nie je kombinovateľná s inými zľavami a kupónmi. Zľava 3 % platí na celý sortiment značky Crest, ktorý nájdete v e-shope Bieliace-pasiky.com. Zľava teda platí na bieliace pásiky, bieliace zubné pasty, zubné pasty na citlivé zuby aj ďalšie produkty, ktoré nájdete v e-shope. Poštovné v e-shope Bieliace-pasiky.com je zadarmo.

 

Bieliace pásiky Crest – bezpečné a účinné bielenie zubov

Historicky najúspešnejším a najobľúbenejším produktom na domáce bielenie zubov sú jednoznačne práve bieliace pásiky americkej značky Crest. Ich tvorcom je firma, ktorá je priekopníkom v oblasti ústnej hygieny a bola vôbec prvou spoločnosťou, ktorá vyrobila zubnú pastu proti zubnému kazu. Bieliace pásiky Crest existujú už vyše 17 rokov a dôverujú im milióny ľudí po celom svete. V roku 2016 si ich zakúpilo a používalo viac ako 45 miliónov Američanov. O ich účinku svedčia pozitívne skúsenosti a recenzie miliónov ľudí.

O bezpečnosť bielenia zubov pásikmi Crest sa nemusíte obávať. Odporúča ich napríklad aj taká významná vedecká organizácia, akou je Americká zubná asociácia. Zubári a dentálni hygienici ponúkajú bieliace pásiky aj priamo vo svojich ordináciách. V USA ich nájdete aj v lekárňach, drogériách a obchodných reťazcoch. V amerických televíznych reklamách sa na divákov usmieva svojim bielym chrupom speváčka Shakira, ktorá je ambasádorkou značky Crest v USA. 17 rokov existencie produktu, dlhé roky výskumov a neustáleho vylepšovania skúsenými americkými vedcami a odbornými pracovníkmi gigantickej firmy Procter and Gamble sú taktiež zárukou bezpečnosti pásikov Crest.

„Ak máte zuby zdravé pred bieliacou kúrou, budete ich mať rovnako zdravé aj po dokončení bielenia.“

Tento fakt platí a je podložený viacerými výskumami Americkej zubnej asociácie. Zuby by si samozrejme nemali bieliť ľudia, ktorí trpia silným zápalom ďasien, veľmi odhalenými citlivými kŕčkami alebo veľkým počtom zubných kazov. Bielenie zubov je teda pre zdravých ľudí. Po bieliacej kúre bieliacimi pásikmi Crest budete mať zuby nielen rovnako zdravé ako pred bielením, ale navyše aj konečne krásne žiarivo biele. Stovky spokojných zákazníkov e-shopu Bieliace-pasiky.com a milióny ďalších pravidelných používateľov pásikov Crest po celom svete sú toho jasným dôkazom už viac ako 17 rokov.

 

Páči sa vám zľava? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi na Facebooku.